16. srpna 2023

Hledáme posily do týmu Dobrovolnického centra!

Rozšiřujeme tým fakultních koordinátorů a koordinátorek Dobrovolnického centra o další fakulty!

Studujete na přírodovědecké, právnické, matematicko-fyzikální, pedagogické, tělesně výchovné a sportovní, farmaceutické či některé z teologických nebo lékařských fakult a chcete se zapojit do aktivit Dobrovolnického centra? Tak to hledáme právě Vás!

Součástí Vaší práce bude komunikace s dobrovolníky i koordinátorkami Dobrovolnického centra, pořádání setkání a volnočasových aktivit pro dobrovolníky a vyhledávání dobrovolnických příležitostí. Budete tak dobrovolníkům Vaší fakulty parťák či parťačka a důležitá součást Dobrovolnického centra Univerzity Karlovy.

Předpokladem je zájem se aktivně zapojit do fungování Dobrovolnického centra, komunikativnost, energie a chuť se věnovat tématu dobrovolnictví.

Časová náročnost je cca. 20h za měsíc s odpovídajícím finančním ohodnocením formou stipendia.

Zaujala Vás nabídka? Napište pár vět o sobě a zašlete svůj životopis , koordinátorce Dobrovolnického centra.