16. srpna 2023

Dobrovolníci pro sbírku Školákům od srdce (2. a 3. září 2023 od 10 do 18 hodin)

Sbírka Školákům od srdce pomáhá dětem, pro jejichž rodiny jsou výdaje spojené se začátkem školního roku a výbavou příliš vysoké. V uplynulém roce sbírková akce pomohla 6 730 školákům, kterým jsme předali více než 45 000 školních pomůcek.

Termín a náplň práce:

Sbírka Školákům od srdce bude probíhat 2. a 3. září 2023 od 10 do 18 hodin v Tesco Zličín.

Ideální je pracovat minimálně ve dvojici. Jeden dobrovolník bude v kontaktu s případnými dárci a přebírat od nich dárky (školní potřeby) u označených vozíků, druhý aktivně oslovuje zákazníky mířící do obchodu, říká jim o probíhající sbírce, předá leták se seznamem doporučených darů. Pomůcky budete přijímat do označených nákupních vozíků, průběžně zapisovat jejich počty a balit je do krabic, aby se daly snadno odvézt.

Hledáme:

Hledáme studenty, kterým je více než 18 let a mají chuť se zapojit do celostátní sbírky organizované Diakonií ČCE a TV Nova.

Nabízíme:

Zapojení se do celostátní sbírky a propojení s Diakonií ČCE a Diakonií Praha.

Možnost návštěvy našich služeb, do kterých výtěžek sbírky bude směřován.

Občerstvení v průběhu dne zajistíme.

Kontakt:

Mgr. Ivana Hlochová